Başkan Yardımcısı Serkan ŞAHİNÖZ

İsim

Serkan ŞAHİNÖZ

Şirket

Can Sarp Petrol 

açıklama

1975 Yılında Ankara da doğan Serkan Şahinöz Lise eğitimini Özel Yükseliş Kolejinde, Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi/Maden Mühendisliğinde tamamladı.
Profesyonel iş hayatına 2006 Can Sarp Petrol Ltd. Şti isminde kendi firmasını kurarak ticari faaliyetlerine devam eden Serkan Şahinöz 2009 yılında Can Sarp Lojistik Ltd. Şti,2012 yılında Serhan Unlu Mamulleri A.Ş kurdu… Evli ve 3 çocuk babasıdır.
Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi, Üst Düzey Yönetici Eğitimi,LPG Sorumlu Müdür belgesi,Amatör Denizci Belgesi,Kazan İlçe Milli Eğitim Okullarında Bilgisayarlı Eğitime geçiş için alt yapı desteği, Kazan ilçe Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü,Gençlerin Uyuşturucudan Uzak Tutulması ve Rehabilitasyon Projesine destek vermiştir.
İyi derecede İngilizce bilmektedir.Profesyonel iş hayatına İzmir’de Özkan Makine daha sonra Ankara Artek Arıtma ve Mataş da çalıştı. Daha sonra 2003 yılında Işın İmalat Aydınlatma Lojistik Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti isminde kendi firmasını kurarak ticari faaliyetlerine devam eden Zafer Korkmaz evli ve 3 çocuğu var.
Aynı zamanda Sosyal Yardımlaşma projelerinde görev almış , İş sağlığı ve Temel Eğitim sertifikasına sahiptir.
İyi derece İngilizce bilmektedir.

Scroll to Top
Scroll to Top